Materac, którego powierzchnię możesz dostosować do swoich potrzeb? Poznaj bliżej Fit.4.Sleep H3/H4 i przekonaj się, że to produkt, który w pełni będzie w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania!

Poznaj go bliżej!

Materac, na którym dzisiaj będziemy się skupiać to produkt, który daje nam możliwość spania na jednej z czterech powierzchni: w zależności od tego, jaką twardość preferujemy lub też panujących warunków. Odpowiada za to między innymi pianka wysokoelastyczna Kaltschaum, której dwie warstwy znajdziemy we wnętrzu modeli. To właśnie dzięki temu szybko możemy zmienić siłę podparcia powierzchni, na której śpimy, w zależności od naszych indywidualnych preferencji i potrzeb, które jak dobrze wiemy z czasem mogą się zmieniać. Wskazane wypełnienie sprawia również, że materac jest bardzo uniwersalny nadaje się do różnych stelaży i podstaw: zarówno tradycyjnych czy listwowych, lecz również skrzyniowych czy regulowanych, w przypadku których samodzielnie decydujemy o tym, jak mocno nachylony jest podnóżek czy zagłówek. Warto też wspomnieć, że całość szybko i prosto rozpakowujemy – wystarczy tylko stosować się do czterech kroków, które pozwolą nam cieszyć się naszym nowym zakupem!

Wyjątkowy pokrowiec

Na miarę Twoich potrzeb - materac Fit.4.Sleep H3/H4Nie możemy zapomnieć oczywiście o wyjątkowym pokrowcu Easy Refresh, w którym całość jest umieszczona. Niepikowany materiał, w zależności od tego, z której jego strony postanowimy skorzystać gwarantuje nam inne korzyści. Biała strona, która wykazuje właściwości antyalergiczne została specjalnie zaimpregnowana, dzięki czemu hamuje rozwój pleśni. Świetnie nadaje się ona na lato, ponieważ przyjemnie chłodzi chroniąc nasz organizm przed przegrzaniem oraz nadmierną potliwością. Z kolei szara strona w sam raz sprawdzi się dla osób, które szybko marzną, ponieważ skutecznie zatrzymuje ciepło, za sprawą membranowej struktury.

Najwyższej jakości materiały!

Materace Fit.4.Sleep to produkty, do przygotowania których przywiązuje się naprawdę dużą uwagę. W przypadku wskazanego modelu o tym, że został on wyprodukowany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów świadczy między innymi Certyfikat Oeko-Tez Standard 100. Jest to odznaczenie, które przyznaje się wyrobom na całym świecie – poświadcza pełne bezpieczeństwo tekstyliów. Dzięki niemu mamy pewność chociażby, że nasz zakup jest wolny od substancji, które w określonym stężeniu mogą źle oddziaływać na zdrowie. Innym, również bardzo ważnym jest Certyfikat jakości AEH. Produkty, które go posiadają przechodzą w warunkach laboratoryjnych szereg testów, pod kątem najważniejszych czynników, które oddziałują na nasze zdrowe oraz komfort, a mianowicie: higieny, klimatu, ergonomii oraz trwałości!

Wysokiej jakości materace? Postaw właśnie model marki Fit.4.Sleep, który świetnie sprawdzi się w każdych okolicznościach!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/