Decydując się na nowy materac dobrze jest znaleźć taki, który będzie nam służył niezmiennie przez wiele lat. Dlatego też warto szukać produktów, które są sprawdzone i pochodzą od zaufanego producenta. Takim jest Hilding Anders, który zaprojektował i stworzył najlepsze na rynku materace Hilding oraz produkty o właściwościach medycznych SleepMed. Dlaczego są one tak wartościowe i czym się wyróżniają? Zapraszamy do przeczytania!

 Producent Hilding Anders

Producentem prawdopodobnie najlepszych materacy na rynku jest Hilding Anders, który w Polsce funkcjonuje już od 20 lat zdobywając stabilną, silną pozycję oraz zaufanie zadowolonych Klientów. Producent ten kieruje się dbałością o każdy szczegół swoich materacy: są one niezwykle wytrzymałe (co potwierdza wieloletnia gwarancja), a także zapewniają idealny mikroklimat dla wspomagania zdrowego, wartościowego snu. Każdy z modeli Hilding jest wykonany z bezpiecznych dla zdrowia materiałów i spoiw. Ponadto nie zawiera szkodliwych dla środowiska naturalnego chemikaliów. Wszystko to przekłada się na niezwykle wygodne i funkcjonalne podłoża do spania.

 

Produkty Hilding

Materace Hilding - prawdopodobnie najlepsze na rynkuProdukty Hilding cechują się tym, że do ich stworzenia wykorzystano nowoczesne rozwiązania technologiczne. Na przykład materace piankowe posiadają wysoki poziom wentylacji wnętrza, dzięki zastosowaniu odpowiednio przemyślanych nacięć. Każdy z modeli charakteryzuje się także siedmiostrefowym fizjosystemem, który optymalnie podpiera każdą poszczególną część ciała, zapewniając minimalizowanie nacisku wywieranego na stawy oraz pełną regenerację mięśni. W ofercie możemy znaleźć podłoża do spania dla każdego: dla noworodków, dzieci, nastolatków, dorosłych oraz seniorów, zapewniając wszystkim wysoki komfort oraz niezakłócony sen.

 

Materace prozdrowotne

Hilding Anders zaprojektował także materace ortopedyczne pod marką SleepMed. Zyskują one coraz większą popularność, co potwierdzają setki pozytywnych opinii od zadowolonych Klientów. Materace o właściwościach medycznych (potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami po pozytywnym zakończeniu restrykcyjnych testów) to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie. Pozytywnie oddziałują na ciało po operacjach, w trakcie rehabilitacji, a także są odpowiednie dla osób, które ze względu na swój stan zdrowia większość czasu spędzają w łóżku. Z pewnością docenią je także ci, którzy oczekują najwyższego komfortu snu. Materace o statusie wyrobu medycznego to najlepsze rozwiązanie do Twojej sypialni.

Szukając nowego materaca, warto zerknąć na listę lokalizacji sklepów stacjonarnych. Sklepy z materacami SleepMed zlokalizowane są w niemal każdym większym mieście kraju. Gwarantujemy, że na pewno znajdziesz w nich swój wymarzony model do spania, na którym zaznasz nieznanego dotąd komfortu i błogiego snu.