Sen – Twój największy sprzymierzeniec

Sen jest bardzo ważny na każdym etapie Twojego życia. Odpowiednia ilość i jakość snu wpływa na Twoje zdrowie, nastrój, a co za tym idzie – kontakty z bliskimi czy sukcesy w pracy. Nie śpisz za dobrze? Nie można niestety wyspać się „na zapas” czy odespać w krótkim czasie długotrwały brak snu. Mamy jednak na to sposób – porządny, wygodny materac, który zmotywuje Cię do spania w odpowiednich dla Twojego organizmu godzinach. Proponujemy materac Rock&Roll marki Hilding. Zobaczysz, że dzięki niemu nabierzesz ochoty nawet na drzemki w ciągu dnia!

Materac Rock&Roll – taniec prowadzący do snu

Hilding Rock&Roll - materac dla każdegoMaterac piankowy wysokoelastyczny Rock&Roll marki Hilding, choć nosi nazwę dość żwawego tańca, to prędzej sprawi, że zaśniesz w mgnieniu oka, aniżeli zechcesz podbijać imprezowe parkiety. Wszystko za sprawą konstrukcji opartej na dwóch profilowanych, wysokoelastycznych piankach HR o zróżnicowanej twardości. Dzięki temu przypadnie do gustu zarówno tym, którzy wolą spać na twardym podłożu, jak i miłośnikom miękkich powierzchni. Wysokoelastyczne pianki są niezwykle sprężystym rozwiązaniem tworzącym 7 stref komfortu. W ten sposób dają odpowiednie wsparcie w każdej pozycji – na plecach, na brzuchu czy na boku. Możesz spać, tak jak lubisz! Ponadto wspomniane pianki cechują się otwartokomórkową budową. To oznacza, że w ciągu nocy masz zapewniony idealny przewiew bez względu na aurę za oknem. Taka konstrukcja dodatkowo wydłuża trwałość materaca. Dostosowano go do regulowanych stelaży oraz wyposażono w komfortowe uchwyty ułatwiające obrócenie go na drugą stronę.

Do każdego materaca Rock&Roll dodajemy wybrany przez Ciebie pokrowiec. Italiano to pokrowiec wykończony miękką wiskozą. Wyposażono go w technologię Purotex ograniczającą rozwój bakterii i roztoczy. Z kolei antyalergiczny pokrowiec Tencel kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby.

Materace piankowe wysokoelastyczne w naszym sklepie

Chcemy, aby każdy miał możliwość wyspania się na wysokojakościowym materacu, dlatego uzupełniliśmy ofertę o materace piankowe wysokoelastyczne. Ten rodzaj materacy wyróżnia się niesamowitą sprężystością. Materac układa się zgodnie z ruchami ciała, dzięki czemu nie odkształca się, tylko wraca do pierwotnego wyglądu po wstaniu z łóżka. Otwartokomórkowa budowa pianki zwiększa higienę snu o każdej porze roku. Materace z tej kategorii mogą być użytkowane przez osoby o różnych zapotrzebowaniach, wieku, wadze czy wzroście. Są także świetnym rozwiązaniem dla par. Cechują się lekkością, która ułatwia transport i swobodne odwracanie materaca w razie potrzeby.

Dlaczego warto wybrać materac piankowy wysokoelastyczny Rock&Roll?

  • Materac sprawdzi się zwłaszcza w przypadku par prowadzących aktywny tryb życia. Będzie znakomitą opcją także dla nastolatka, ponieważ z łatwością dopasowuje się do zmian w wadze czy wzroście.
  • Dba o właściwą higienę snu. Zapewnia właściwą wentylację wkładu, więc nie pozwala na przegrzanie czy odwrotnie – zmarznięcie ciała w trakcie snu.
  • Posiada dwie pianki o różnej twardości. Polubią go zarówno osoby z problemami kręgosłupa, jak i Ci, którzy w przyszłości zamienią tradycyjne łóżko na łóżko wodne.
  • Jest niesamowicie sprężysty, lekki i elastyczny. Będziesz czuć się, jakbyś spał w obłokach.
  • Materac znacząco wydłuży czas snu i poprawi jego jakość. Pamiętaj tylko, żeby ustawić budzik do pracy, bo przy takiej wygodzie nie będzie Ci się chciało wstać z łóżka!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat materaca piankowego wysokoelastycznego Rock&Roll marki Hilding? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!