Odpowiedni materac to fundament zdrowego snu

Jesteś na etapie urządzania sypialni? Jej najważniejszym miejscem i meblem jednocześnie będzie oczywiście łóżko. To właśnie tam spędzasz znaczną część swojego życia, bawiąc się z dziećmi, leniuchując, oglądając seriale i rzecz jasna śpiąc. Potrzebujesz zatem solidnego materaca, który sprosta tym wszystkim czynnościom, ale przede wszystkim zapewni Ci zdrowy, spokojny sen. Tak się składa, że mamy go w swojej ofercie!

Materac Cha-Cha marki Hilding – skocznym krokiem do wygodnego łóżka

Hilding Cha-Cha - rolowany materacMaterac sprężynowy kieszeniowy Cha-Cha marki Hilding to świetna opcja, jeśli wybierasz materac po raz pierwszy. Został zbudowany na bazie sprężyn kieszeniowych z 7 strefami zróżnicowanej twardości. W ten sposób dopasowuje się do ułożenia ciała, jego pozycji w trakcie snu, a także do sylwetki. Może być z powodzeniem użytkowany przez pary i osoby starsze. To, co go wyróżnia to fakt, że każda sprężynka została umieszczona w osobnej kieszonce, a więc reaguje niezależnie od drugiej. W ten sposób możesz spać spokojnie bez budzenia się w środku nocy przez przewracanie się z boku na bok Twojego partnera. Dodatkowo po obu stronach wkładu zastosowano piankę Velvet Touch, która dba o właściwą wentylację całego wkładu, a tym samym – higienę snu. Z kolei po obu stronach sprężyn znajdują się dodatkowe warstwy filcu, które zwiększają twardość materaca. To idealne rozwiązanie dla osób z dolegliwościami kręgosłupa czy dla miłośników spania na twardym podłożu.

W zestawie z materacem Cha-Cha otrzymujesz wybrany przez siebie pokrowiec – Italiano lub Tencel. Pokrowiec Italiano posiada technologię Purotex, która zapobiega powstawaniu bakterii i roztoczy. Pokrowiec Tencel jest antyalergiczny, kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby.

Materace sprężynowe kieszeniowe – indywidualna wygoda spania

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór materacy sprężynowych kieszeniowych do sypialni w różnych stylach: nowoczesnym, boho, glamour czy eklektycznym. Ich uniwersalność polega też na tym, że dopasowują się do różnych typów sylwetek i preferencji dotyczących spania. Każda sprężynka umieszczona jest w odrębnej kieszonce, dzięki czemu reaguje indywidualnie na ciężar ciała, dopasowując się idealnie do jego kształtu. Spokojne spanie z dziećmi czy wiercącym się partnerem w końcu jest możliwe! Im więcej sprężynek, tym dokładniejsza reakcja na kształt i ciężar ciała, a to zwiększa elastyczność punktową materaca. Materace z tej kategorii zapewniają odpowiednie wsparcie kręgosłupa i mięśni, więc przyczyniają się także do poprawy stanu zdrowia. A to zdecydowanie przekłada się na nastrój!

Dlaczego warto wybrać materac sprężynowy kieszeniowy Cha-Cha?

  • Posiada 7 stref twardości, dlatego będzie odpowiednim wyborem dla osób lubiących twardą, jak i miękką powierzchnię do spania.
  • Sprężynki znajdują się w osobnych kieszonkach, więc pracują niezależnie od siebie. Takie rozwiązanie pozwala na łatwiejsze zasypianie z partnerem, ponieważ nie czujesz jego ruchów w nocy.
  • Pianka Velvet Touch dba o stały przewiew świeżego powietrza. Materac jest więc w pełni higienicznym wyrobem.
  • Dodatkowe warstwy filcu podnoszą poziom twardości materaca, zatem skorzystają na tym osoby starsze lub te z bólami kręgosłupa. Od razu poczujesz różnicę po wstaniu z łóżka!
  • Materac sprawdzi się w każdej przestrzeni sypialnianej i pasuje do większości łóżek typu king-size. Możesz zmieniać ramy i stelaże, ale materac posłuży Ci na wiele lat!

Postaw na jakość snu, której wcześniej nie znałeś. Zapraszamy do zakupów!