Wiele materacy, pod wpływem nacisku osób o większej wadze, zapada się i odkształca. Przez to sen staje się mniej jakościowy, a ty budzisz się rano z brakiem energii i w złym humorze. Przeczytaj artykuł, by poznać produkty, które odmienią twoje noce. 

Niesamowita twardość 

Materace dla osoby ciężkiej powinny mieć odpowiednią twardość. Hilding Foxtrot to najtwardszy materac piankowy, który został skonstruowany w taki sposób, by nadać się dla osób ważących powyżej 80 kilogramów. Pianka została wyprofilowana w aż siedmiu strefach po to, by zapewnić optymalny komfort oraz wsparcie. Otwartokomórkowa struktura wkładu zapewnia materacowi przewiewność i odpowiednią wentylację. Dzięki temu, zachowasz optymalną higienę i środowisko snu. Hilding Foxtrot to produkt niezwykle trwały i wytrzymały, odporny na odkształcenia. Materac ma za zadanie podtrzymać całą sylwetkę oraz zapewnić użytkownikowi komfort, odpoczynek i regenerację. Producenci zadbali, by materac zapewniał stabilizację, ułatwiał wstawanie z łóżka oraz obracanie się podczas snu. W razie jakichkolwiek problemów, obejmujących pracę produktu, zapewniamy Ci aż 15 lat gwarancji. Wiele osób, ważących nieco więcej, zauważyło znaczną poprawę jakości snu, już po pierwszej nocy na materacu Hilding Foxtrot.

Mocne wsparcie 

Odpowiednie materace dla osoby ciężkiejMaterace do spania, zarówno dla osób ciężkich, jak i lekkich, powinny dawać optymalne wsparcie. Hilding Fandango to produkt, który został stworzony z myślą o osobach ważących więcej oraz takich, które cierpią na przykre bóle kręgosłupa. Wkład materaca został zbudowany ze sprężyny kieszeniowej, która ma za zadanie zapewnić wysoką elastyczność punktową. Materac potrafi dopasować się do anatomicznej budowy sylwetki, dzięki czemu wszystkie mięśnie mają szansę odpocząć i zregenerować się po ciężkim dniu. Dodatkowo Hilding Fandango został wzbogacony o warstwę filcu oraz kokosu, które zostały połączone lateksem. Dzięki temu zabiegowi, materac jest niezwykle sprężysty i plastyczny. Materac uzyskał status produktu medycznego, co oznacza, że spełnia wymagania dyrektyw unijnych nowego, globalnego podejścia i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia użytkownika oraz środowiska.

Materac, a alergia 

Dodatkowo oba materace uzyskały certyfikat Oeko-Tex® Standard 100. Oznacza to, że produkty są całkowicie bezpieczne dla twojego zdrowia i w żaden sposób nie wpłyną negatywnie na twoje samopoczucie. Hilding Foxtrot i Hilding Fandango to materace, które sprawdzą się u alergików, ponieważ innowacyjne pokrowce, w które je ubrano są całkowicie wolne od substancji potencjalnie alergogennych. Oba produkty są najwyższej jakości i na pewno będziesz zadowolony z ich kupna.

Wejdź na stronę naszego sklepu ABC Snu i zamów Hilding Foxtrot lub Hilding Fandango już dziś, aby cieszyć się komfortowym snem, niezależnie od tego, jak wysoka jest twoja waga.