Komfortowy i efektywny sen rewelacyjnie wpływa na samopoczucie człowieka. Nic zatem dziwnego, że aby dobrze funkcjonować, trzeba prawidłowo się wysypiać. Jednak co w przypadku, gdy nie można spać przez doskwierający ból w plecach? Najlepszym rozwiązaniem będzie wygodny materac medyczny, jakim jest Hilding Fandango! Dlaczego? I czym cechuje się ten materac? 

Czym jest materac medyczny?

Nie da się ukryć, że materac Hilding Fandango uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I, co oznacza, że posiada właściwości prozdrowotne, które zostały potwierdzone licznymi testami i badaniami. Oprócz tego jest produktem najwyższej jakości, który idealnie sprawdzi się u osób schorowanych, ponieważ poprzez perfekcyjne dopasowanie się do ciała użytkownika podpiera kręgosłup. W ten sposób niweluje bóle wywołane schorzeniami lub chorobami pleców, a dodatkowo pozwala na dogłębną regenerację mięśni. Materac Hilding Fandango sprawdza się również przy rehabilitacji lub jako profilaktyczne zapobieganie wystąpieniu wad postawy. Godnym uwagi jest również fakt, że materac ten posiada certyfikat AEH, który potwierdza wysoką jakość oraz fakt, że spełnia rygorystyczne standardy pod kątem ergonomii, trwałości oraz higieny.

Czym jest materac sprężynowy?

Poznaj wyjątkowy wyrób medyczny - Hilding Fandango!Materace do spania różnią się pod wieloma aspektami, jednak dzieli się je głównie ze względu na rodzaj wypełnienia. W materacu Hilding Fandango pojawia się wkład sprężynowy, który stanowią sprężyny osadzone w indywidualnych kieszonkach. Dzięki temu są one w stanie samodzielnie pracować pod wpływem nacisku. Dodatkowo, jako materac sprężynowy Hilding Fandango posiada siedem stref twardości, czyli sprężyny, które umieszczone zostały w odpowiednim obszarze. Dzięki temu reagują one na wypierany przez poszczególne części ciała ciężar i są w stanie jak najlepiej dopasować się do użytkownika. Poza tym wkład Hilding Fandango składa się z:

  • obustronnej pianki FlexiFoam – niezwykle elastyczny i plastyczny materiał umożliwiający jeszcze lepsze dopasowanie się do ciała,
  • jednostronnej warstwy kokosu – przepuszcza powietrze, zapewnia odpowiednią higienę wkładu oraz podwyższa twardość,
  • jednostronnej warstwy filcu – trwały materiał, który dodatkowo amortyzuje i utwardza wkład.

Zastosowanie obustronne pianki sprawia, że każda ze stron materaca Hilding Fandango jest przystosowana do użytkowania. Materac ten posiada również dwie twardości – H3 i H4.

Hilding Fandango – materac dla każdego! 

Hilding Fandango to materac, który może znaleźć się w każdej sypialni. Ukoi ból pleców osób schorowanych poprzez prozdrowotne właściwości, a także sprawi, że osoby starsze zaznają komfortowego wypoczynku. Nie można zapomnieć o tłumiących drgania sprężynach kieszeniowych, które sprawią, że partnerzy nie będą budzić się nawzajem w nocy lub nad ranem. Zastosowanie dwóch twardości będzie idealnym rozwiązaniem dla osób preferujących wypoczynek na twardszym podłożu oraz umożliwi osobom cięższym znalezienie idealnego materaca. Jak wszystkie materace Hilding wyprodukowany został z nieuczulających oraz bezpiecznych dla zdrowia materiałów, dzięki czemu również osoby z alergiami mogą na nim spać. Dodatkowo cechę tę umacnia antyalergiczny pokrowiec Medi-Cover. Jednym słowem, materac Hilding Fandango jest produktem idealnym dla każdego!

Mocne wsparcie kręgosłupa oraz podwyższona twardość – to właśnie charakteryzuje materac Hilding Fandango, który polecany jest szerokiemu gronu odbiorców. Umożliwia on komfortowy, efektywny oraz zdrowy sen, który z pewnością sprawi, że dzień będzie lepszy!