Zdrowy i komfortowy sen? Bez wątpienia zagwarantują Ci go najwyższej jakości materace SleepMed! Dzisiaj o jednym z bardziej zaawansowanych modeli. Chcesz przekonać się jakim? Zapraszamy do lektury!

Materac ze sprężynami multipocket

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to wysokiej jakości model kieszeniowy. Każda sprężyna w jego przypadku została umieszczona w osobnej kieszeni, dzięki czemu całość świetnie dopasowuje się do kształtu naszego ciała, reagując w sposób bardzo indywidualny na nacisk – podłoże ugina się wyłącznie w miejscach, na których rzeczywiście leżymy, dzięki czemu nasze ciało jest w prawidłowy sposób podpierane, szybko się regeneruje i nie musimy przejmować doskwierającym bólem! Co jednak oznacza, że wskazany wyrób należy do modeli typu Multipocket? Posiada on jeszcze większą ilość malutkich sprężyn, które w sposób mocno indywidualny reagują na nacisk. Wskazane rozwiązanie w skuteczny sposób przedłuża żywotność produktu, co oznacza, że nie musimy obawiać się, że powstaną odkształcenia lub też, że odczuwać będziemy dyskomfort w postaci wbijających się w nasze ciało sprężyn.

Dopasuj twardość do swoich potrzeb

SleepMed Hybrid Supreme Plus - wybierz najwyższy komfort snu!Materac to nie tylko komfortowe i wytrzymałe sprężyny multipocket, lecz też zaawansowane technologicznie pianki. Pierwszą, o jakiej koniecznie musimy wspomnieć jest termoelastycznaCelsius®–Waterlily®, z której wykonany został top o grubości siedmiu centymetrów. Dzięki temu, że swobodnie możemy go odwracać lub też całkowicie go wyjąć uzyskujemy aż sześć twardości do wyboru. Dodatkowo mamy możliwość korzystać z niego również na przykład w czasie podróży jak z materaca nawierzchniowego, który pomoże nam zadbać o higienę na przykład na hotelowym łóżku. Ważną rolę pełni tutaj też pianka Flexifoam, jaka została w specjalny sposób ponacinana i umieszczona po bokach tak, aby gwarantowała jak najlepszy przepływ powietrza. Wiele zalet zawdzięczamy też blokom pianki wysokoelastycznej VPPHR Soft oraz hybrydowej Hybryd HY hard, które prawidłowo mają podtrzymywać nasze ciało, a jednocześnie zwiększają żywotność produktu. Cały materac ma w sumie ż 29 centymetrów wysokości!

Materac o pozytywnych właściwościach

Warto dodać, że wskazany produkt w pozytywny sposób może oddziaływać na nasze zdrowie. Otrzymał on status wyrobu medycznego w klasie I. Tego typu materace muszą przejść szereg restrykcyjnych testów, które potwierdzają ich wysoką jakość! Wyrób posiada też certyfikat, jakim jest “Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH”. Podczas analizy przeprowadzanej w laboratorium Sleep-Lab sprawdza się produkty pod kątem takich czynników jak: ergonomia, higiena, klimat i trwałość, czyli tych najważniejszych z punktu widzenia użytkownika

Wysokiej jakości materac to coś, co każdy z nas powinien posiadać w swojej sypialni. Dlatego czas wybrać model w sam raz dla nas, taki jak właśnie SleepMed Hybrid Supreme Plus.