Materace ekologiczne to idealne rozwiązanie bez wątpienia dla każdego z nas! Dlaczego? Dają nam one niepowtarzalną szansę, żeby jednocześnie zadbać o własny zdrowy i komfortowy sen, lecz jednocześnie o nasze środowisko naturalne!

Dlaczego Hilding Gejzer?

Nowoczesny, starannie opracowany materac Hilding Gejzer bez wątpienia cudownie nada się w wielu sypialniach. Jest to opcja między innymi dla osób starszych, które często muszą borykać się z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi: skutecznie stabilizuje pozycję naszego kręgosłupa i pozwala odprężyć się spiętym mięśniom. Przyśpiesza regenerację mikrourazów, dzięki czemu będzie to strzał w dziesiątkę dla wszystkich sportowców, którym zależy na dobrym przygotowaniu do treningu! Nie możemy w tym momencie zapomnieć też o wszystkich parach – nawet tych, pomiędzy którymi pojawia się duża różnica wagowa. Dlaczego? Wyrób bardzo indywidualnie reaguje na nacisk, który jest na niego wywierany, dlatego każdemu jest w stanie zapewnić spokojny sen, a jednocześnie też redukuje odczuwanie drgań i minimalizuje efekt zapadania się lżejszej osoby do środka, dlatego bez wątpienia warto jest go rozważyć.

Poznaj bliżej sprężyny kieszeniowe

Hilding Gejzer - nowoczesne materace ekologiczne dla każdego!Swoistą podstawę całego produktu stanowi wysokiej jakości sprężyna kieszeniowa. Elementy wypełnienia nie dotykają się bezpośrednio ze sobą, a co za tym idzie, model wykazuje wysoką elastyczność punktową. Jednocześnie jest ona bardzo trwała i przy prawidłowym użytkowaniu będzie nam bez wątpienia służyć przez długi czas. Jesteśmy przekonani, że docenią ją między innymi osoby cięższe czy też zwolennicy tradycyjnych rozwiązań. Koniecznie też należy dodać, że jednak sprężyny to nie wszystko. Model został wzbogacony o wysokiej jakości pianki, a mianowicie:

  • pianka Pure FlexiFoam: to między innymi dzięki niej materac jest w stanie utrzymać nasze ciało przez całą noc w prawidłowej pozycji, w połączeniu z warstwą filcu zapewnia dodatkową twardość, dba o dobre podparcie kręgosłupa, niezależnie od wagi jego użytkowania.
  • pianka Eco HighResilience Support: należy do pianek wysokoelastycznych, lecz jednocześnie zapewnia świetną wentylację wypełniania i pomaga nam utrzymać higienę w łóżku.

Zwróć uwagę na pokrowiec!

Bez wątpienia trzeba zwrócić też uwagę na pokrowiec EcoGreen, w którym został umieszczony materac. A to wszystko dlatego, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, lecz również elastyczny i gwarantuje nam wysoki komfort w czasie wypoczynku. Jednocześnie został wyprodukowany z materiałów, które nadają się do recyclingu! Dlatego całość jest naprawdę przyjazna środowisku.

Wysokiej jakości materac ekologiczny nada się idealnie dla wielu z nas. Przekonaj się na własnej skórze!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/