Wybór odpowiedniego podłoża do snu to nie lada wyzwanie. Na rynku można znaleźć ogrom produktów, wśród których bardzo trudno się odnaleźć. Postawiliśmy na innowację i zdecydowaliśmy się na stworzenie kolekcji materacy naturalnych, które nie tylko zachwycają jakością, ale również designem i niezwykłymi właściwościami. Do ich produkcji użyliśmy surowców naturalnych, które są w pełni bezpieczne dla alergików. W składzie produktów znajdziesz na przykład len, czy bawełnę organiczną. Nowoczesne rozwiązania połączone z dobrami pochodzącymi z natury pozwoliły nam stworzyć niezwykle wytrzymałe i wygodne produkty. Zobacz, czym wyróżnia się Hilding Fen i pozwól sobie na odrobinę relaksu!

Zielona rewolucja

Produkt składa się przede wszystkim z lateksu naturalnego, który stworzony jest między innymi z mleka pochodzącego z drzew kauczukowych. Składnik ten wykazuje właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze, a także nie pozwala na rozprzestrzenianie się roztoczy kurzu domowego. Na produkt składa się również pianka ViscoBio, nasączona olejkiem rycynowym. Od stuleci znany jest on ze swoich właściwości przeciwzapalnych. Dzięki niemu produkt jest niezwykle delikatny, co jest istotne zwłaszcza dla alergików.  Pokrowiec modelu Hilding Fen został wyprodukowany z włókien lnu, który uchodzi za jeden z najtrwalszych materiałów. Dzięki temu nie musisz martwić się o wytrzymałość produktu. Został on uzupełniony o bawełnę organiczną, zebraną w sposób zrównoważony. Jest więc pozbawiona pozostałości po środkach ochrony roślin, czy nawozach sztucznych. Sprawia również, że pokrowiec jest niesamowicie aksamitny w dotyku.

Hilding Fen – dla kogo?

Szukasz podłoża do spania? Poznaj materace naturalne Hilding Fen?Produkt z całą pewnością spodoba się osobom w podeszłym wieku. Sprężystość modelu sprawia, że ułatwia on obracanie się, czy wstawanie z łóżka, co jest szczególnie istotne dla osób starszych. Odpowiednie wsparcie to dla nich klucz do utrzymania zdrowia. Poradzi sobie również z bólem kręgosłupa. Model stabilizuje jego pozycję, a dodatkowo odpręża mięśnie. To także dobra opcja dla par, zwłaszcza tych o dużej różnicy wagowej. Model wyróżnia się elastycznością punktową, która sprawia, że ugina się tylko w miejscu położenia ciężaru. Dzięki temu nie przenosi drgań, a Ty nie musisz już więcej martwić się o to, że obudzisz swojego partnera. Z całą pewnością spodoba się wszystkim tym, dla których ważne jest dobro środowiska naturalnego. Produkt odczuwalnie zwiększy komfort materaca bazowego.

Świadomy wybór

Podejmując odpowiedzialne wybory, masz bezpośredni wpływ na świat. Materace naturalne to rozwiązanie, które pozwoli Ci zarówno kompleksowo zadbać o Twoje zdrowie, jak i zatroszczyć się o środowisko naturalne. Wybierając Hilding Fen możesz pożegnać się z bólami kręgosłupa i nieprzespanymi nocami. Już więcej nie musisz martwić się o niewygodę – produkt jest niezwykle komfortowy i zapewni Ci wysoką jakość snu. Te wszystkie właściwości idą w parze z troską o przyrodę. Wybierasz odpowiedzialnie dbając zarówno o Twoje zdrowie, jak i dobro natury. Ekologiczne rozwiązania, to najlepsze rozwiązania!

Twoja decyzja może zmienić zarówno dotychczasową jakość Twojego snu, jak i dołożyć cegiełkę w walce o środowisko naturalne. Materac naturalny Hilding Fen czeka na Ciebie!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/